Clarion Hotel Panorama – Sammen i kampen mot kreft

Clarion Hotel Panorama på Tiller ønsker å bruke sin synlighet og posisjon til å skape oppmerksomhet rundt kreftsaken og viktigheten av å stå sammen i møte med sykdom.
Som en del av Clarion-familien har hotellet et sterkt fokus på mennesker, bærekraft og å skape fellesskap. Dette gjenspeiles også i deres støtte til Kamp mot Kreft, hvor målet er å bidra til økt bevissthet, forskning og håp for de berørte.

Hotellsjef May Iren Hustøft, kommer med følgende uttalelse: «Kreft er en sykdom som berører  de fleste av oss i løpet av livet, enten ved at vi rammes selv, eller at noen vi er glad i blir syke. For oss på Quality Hotel Panorama, som hver dag jobber med å skape møter mellom mennesker, føles det helt naturlig å støtte en aksjon som bringer folk sammen for en så livsviktig sak»

Som sponsor for Kamp mot Kreft viser Clarion Hotel Panorama at næringslivet spiller en viktig rolle i arbeidet med å støtte forskning, forebygging og de som er berørt av kreft.
Vi går nå inn i det tredje året hvor hotellet er sponsor for Kamp Mot Kreft. Vi har bygd ett godt samarbeid som vokser seg sterkere år for år, akkurat som engasjementet for saken. Hotellet åpner dørene for våre frivillige, så de får en god natts søvn samt en deilig frokost så de kan stå på videre i kampen!

Hotellet er en naturlig møteplass for både næringsliv og privatpersoner, og nettopp dette fellesskapet er kjernen i samarbeidet. Sammen med Kamp mot Kreft vil Clarion Hotel Panorama være med å løfte frem viktigheten av felles støtte og handling.

Kamp mot Kreft er stolte av å ha Clarion Hotel Tiller med på laget, og takker så mye for deres gjentagende støtte!

Skroll til toppen